Hakkımızda

BİZ BU İŞİN UZMANIYIZ

İstanblue Oto, insan odaklı yaklaşımı esas alan, çözüm odaklı yaklaşımları benimseyen bir anlayışa sahiptir. Bu sebeple de, sektörde lider olma vizyonunun, insani değerleri yaşatabilme noktasındaki başarı ile birebir örtüştüğünün bilinci içinde hareket etmektedir. Hizmet içeriğinde, güven ve müşteri memnuniyeti temel ilke olarak sunulmaktadır.

İstanblue Oto, alanında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek alt yapı ve operasyonel gücünü yeniliklere uyum sağlamadaki hızı ile birleştirmeyi ve talepleri ilk seferde sonuçlandırmayı amaçlarından saymaktadır. Bu şekilde müşterisi kendisini tam güvende hissederken, etkin ve hızlı çözüm yöntemleri ile de bu güven sağlam temellere dayandırılmaktadır.

İstanblue Oto, en cazip koşullarla, en kaliteli hizmet vermeyi, şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendirmeyi, mutlak müşteri mutluluğunu sağlamak için standartların üzerinde hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.

İstanblue Oto, logosunda blue simgesi ile de yer aldığı üzere, çevreci anlayışının bir gereği olarak, hasar gören araçların parçalarının yeniden ekonomiye kazandırılması yolu ile milli servete de önemli bir katkı sunmaktadır.

DENEYİMLERİMİZ

MEKANİK AKSAM
KAPORTA AKSAMLARI
ELEKTRİK AKSAMLARI
JANT AKSAMLARI
LASTİK AKSAMLARI
HASARLI ARAÇ ALIMI
HASARLI ARAÇ SATIŞI

TOYOTA YEDEK PARÇA ARAÇ MODELLERİ

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top